Zapraszamy na rajd rowerowy do Pasewalk

Zapraszamy na podsumowanie projektu pn. „Razem chronimy klimat na pograniczu polsko-niemieckim”, którym będzie rajd rowerowy w Pasewalk (niedziela 16 czerwca 2019 – start z Rynku o g.10.00). Szczegółowa trasa podana jest na plakacie.
W ramach projektu współpracy mieszkańców pogranicza z Polski i Niemiec udało się zrealizować wiele działań na rzecz ochrony klimatu. W ramach projektu zorganizowano warsztaty uczniów szkół na temat elektro odpadów i recyklingu a także warsztaty przyrodnicze z założeniem mini ogródka przyjaznego owadom i ptakom. W Policach i Pasewalk wykonano także mikro adaptacje klimatyczne – nasadzenia buków.
W ramach projektu współpracy mieszkańców pogranicza z Polski i Niemiec udało się zrealizować wiele działań na rzecz ochrony klimatu. W ramach projektu zorganizowano warsztaty uczniów szkół na temat elektro odpadów i recyklingu a także warsztaty przyrodnicze z założeniem mini ogródka przyjaznego owadom i ptakom. W Policach i Pasewalk wykonano także mikro adaptacje klimatyczne – nasadzenia buków

Projekt „Razem chronimy klimat na pograniczu polsko-niemieckim” jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania).

ZAPRASZAMY na konferencję

Zapraszamy na konferencję podsumowującą projekt współpracy polsko-niemieckich miłośników kolei. Odbędzie się ona w sobotę 16 czerwca 2018 w...